تخفیف آنلاین فاز اول از يک پروژه بزرگ است که توسط شرکت دکونو در بهار سال 1392 فعال شد. ايده اين سايت از نيمه اول سال 1391 شکل گرفته است و کارهاي مقدماتي آن از جمله امور مطالعاتي, Benchmarking, تحليل بازار و تدوين ساختار اوليه در نیمه دوم سال 1391 و بخش برنامه نويسي و توسعه آن در زمستان 1391 انجام شده است. اين سايت قصد آن را دارد که با فراهم کردن زيرساخت هاي مناسب و نگاهی متفاوت به بازار به يک پرتال تخصصي و حرفه ای در حوزه برندهاي فعال پوشاک، کیف و کفش در بازار ايران تبديل شود. همچنین به زودی بخشهای مختلفی از جمله اخبار، تخفیف گروهی و ... برندهای برتر پوشاک، کیف و کفش به سایت اضافه خواهد شد.
شعار سایت تخفیف آنلاین " برای انتخاب بهترینها اولین باشید " است و سعی خواهیم کرد ضمن ارتباط دقیق با مدیران روابط عمومی و بازاریابی به معرفی بهترین برندهای فعال در بازار ایران و همچنین اطلاع رسانی دقیق و به موقع حراج برندهای پوشاک، کیف و کفش بپردازیم.
تمامی علاقه مندان می توانند با ارسال پیشنهادات و انتقادات خود به آدرس ایمیل info@takhfifonline.com ما را در ارائه خدمات بهتر به بازدید کنندگان محترم یاری نمایند.

Copyright © 2013 by Takhfif Online. All Rights Reserved | Design By I.Naderi